זוגיות

השכבתי את ילד לישון והתיישבתי בחדר לראות טלוויזיה בזמן שאשתי במקלחת. פתחתי בקבוק יין, מזגתי כוס והתחלתי לשתות, היה כיף סוף סוף להשתחרר אחרי שבועה עבודה. כיביתי את האור והדלקת מנורת שולחן ככה שיהיה אור נמוך. שמעתי את אשתי יוצאת ממקלחת והסתובבתי. מה שראיתי כרגיל הדהים אותי. יפה שלי עמדה מולי בהלבשה תחתונה סקסית מאוד. היה לי קשה להוריד ממנה את העיניים. עשיתי את זה כדי למזוג לאשתי היפה כוס יין. בזמן שעשיתי את זה עדיין הספקתי לזרוק עליה מספר מבטים, היא הייתה מדליקה אותי חזק. מזגתי לה יין ורצתי לעשות מקלחת בעצמי.

יצאתי מחדר אמבטיה וראיתי אותה יושבת ליד השולחן עם רגליים על כיסא אחר. היא הייתה יפה. אני אוהב את אשתי ולמרות כל השנים של הזוגיות שלנו אני עדיין רוצה אותה כמו בפעם הראשונה. אני תמיד רוצה אותה. בגלל זה כאשר ראיתי אותה ככה, התיישבתי לידה והתחלתי לנשק את השדיים שלה, אחרי זה עברתי אל הבטן. אבל היה לה רעיון אחר והיא עצרה אותי. היא נעמדה והתחילה לרקוד תחת מוזיקה מטלוויזיה. התנועות שלה הדליקו אש בתוכי. ניסיתי לקום ולהתקרב אליה, אבל היא אמרה לי לעצור כי היא עדיין לא סיימה את הריקוד שלה. התיישבתי על הכיסא בחזרה ולקחתי כוס יין בזמן שהיא המשיכה את הריקוד שלה.

היא הסתובבה אלי עם הגב, ככה שראיתי רק את הרגליים היפות שלה ואת התחת. זה גרם לזין שלי לקפוץ ישירות. הייתי מוכן להתנפל עליה ישירות, אבל זכרתי שהריקוד עדיין לא הסתיים. אחרי זה היא הסתובבה אלי עם הפנים, התיישבה על הברכיים והתחילה להתקרב אלי. היא ליטפה את הרגליים שלי והתקרבה לזין שכבר היה קשה כמו אבן. היא לקחה אותו לידיים ואחרי כמה ליטופים היא התקרבה עם הפה והתחילה לנשק אותו. אז היא בלעה אותו לגמרי. סגרתי את העיניים שלי מהנאה.

אחרי שהיא שיחקה מספיק עם הזין, היא קמה ובריקוד התחילה להוריד את את התחתונים שלה. היא הייתה מדהימה. כוס מגולח לגמרי חוץ מפס אחד צר של שיער. איך אני אוהב אותה. היא התקרבה אלי, אני המשכתי לשבת. היא שמה רגל אחד על הכתף שלי ומשכה את הראש אל כוס. היה תורי לענג אותה עם הפה. התחלתי ללקק את הדגדגן שלה, לפעמים הייתי מכניס את הלשון פנימה. ידיים שלי בזמן הזה היו על השדיים שלה. הפטמות שלה כבר היו קשות והיא התחילה לגנוח מהנאה. הידיים שלה בינתיים הצמידו את הראש שלי עוד יותר חזק אל כוס.

לא יכולתי יותר, גם היא. הרמתי אותה ולקחתי אותה לחדר שינה. השכבתי אותה על המיטה ושוב פעם התחלתי לנשק את הכוס שלה. מספר דקות אחרי זה הכנסתי לה והתחלתי לזיין. הגברתי את הקצב באיטיות, היא סגרה את העיניים שלה וגנחה. אז הגיעה האורגזמה, ביחד.

אחרי זה נשכבתי ליד אשתי היפה, חיבקתי אותה ונישקתי. ככה מחובקים נרדמנו.