חובות צריך לשלם


הוא לא הבין למה היא הגיעה,הוא גם לא רצה להבין. הוא לא רצה את כל מה שהיה חזרה, שוב פעם מפגשים אינטימיים משוגעים , שוב פעם יחסים לא מובנים. הוא ברח מזה והיה שמח שברח. הוא ידע בדיוק מה היא רצתה, הוא הכיר אותה יותר מידי טוב כדי ליפול למלכודת שלה. בשביל מה החולצה הסגורה הזאת וחצאית ארוכה, אם החולצה כמעט שקופה וחצאית כל כך צמודה שרואים את כל העיקולים של הרגליים שלה. היא התיישבה על הכורסה מולי, שמה רגל על רגל, סידרה את החצאית ככה שאני יראה את ברך שלה.

-" אני נמצא בזוגיות" -הזכרתי לה

-" לא משנה"

-"מה את רוצה?"

-"חוב" -"איזה חוב?"

-"אתה זוכר את המפגש האינטימי הראשון שלנו? הייתה מאוד מאושר אז. אמרתה שתעשה הכל בשבילי, אמרתי לך שאני יבקש יותר מאוחר. הבטחתה שאתה לא תשכח ותקיים את הבטחה תמיד, מילה של גבר. אז בתי לבקש"

-"מה את צריכה, כסף?" -" לא, אותך"

-"זה בלתי אפשרי"

-"הבטחתה, הכל מאוד פשוט, אתה תשכב איתי עכשיו ואז אני עוזבת וזהו"

-"אבל…"

-"אני מבקשת ממך" -היא אמרה את זה בלחישה

הוא ידע שאסור לו לעשות את זה ,היא גם ככה כמעט הרסה לו את החיים. הוא ידע שאם זה לא יסתיים בסקס חד פעמי הוא יצטער על זה. היא ירדה על ארבע וזחלה לכיוון שלו, היא התקרבה לספה שהוא ישב בה.

"בבקשה" – היא דיברה כל כך בשקט שהוא שמע אותה בקושי, היא התחילה להרים את החצאית ללטף את הרגליים שלה – "אני חיקיתי לך, חלמתי עליך, הרגשתי אותך בפנים והתעוררתי מאורגזמה. אני רוצה אותך"

הוא לא ענה כלום ,רק הביט בשקט. היא העבירה עם היד שלה בין הרגליים

-"תסתכל" -היא הראתה לו את היד הרטוב שלה -"תעשה את זה בשבילי"

היא התקרבה אליו ,העבירה עם היד שלה על הרוכסן שלו, הוא לא התנגד היא פתחה את הרוכסן, הזין שלו כבר עמד. היא לקחה אותו בפה והתחילה למצוץ. הוא רצה את זה ולא רצה את זה בו זמנית. לכן הוא לא התנגד ולא עזר לה. היא בלעה את הזין שלו כמה שיותר עמוק. הוא לא הצליח להתאפק יותר. הוא הרים אותה למלה והלביש על הזין שלו. היא רכבה עליו כמו מושעת , הוא ראה שהיא סגרה את העניים. הוא הבין שהוא שוב פעם עשה את אותה הטעות שעשה כמה הרבה פעמים, אבל כבר היה מאוחר מידי.