יום הולדת שמח

רציתי לחגוג את היום הולדת שלי ככה שאני יזכור אותו לכל החיים. אני, חבר שלי…אני רוצה מישהו שלישי. חבר שלי החליט שהוא רוצה לעשות לי הפתעה. הוא ידע בדיוק מה אני רוצה. אז היום הולדת שלי הגיעה.

באתי אליו הביתה, הוא ישר שלח אותי למקלחת. אחרי שאני כבר נקייה יצאתי משם ערומה ונכנסתי לחדר. שם אני רואה בחורה ערומה שוכבת על מיטה קשורה עם סרט, בדיוק כמו מתנה.."איזה יופי!" – חשבתי לעצמי.

חבר שלי השכיב אותי ליד "מתנה" ואני התחלתי להוריד את הסרט בעזרת שיניים מהגוף של המתנה שלי. חבר שלי התחיל ללקק את הכוס והתחת שלי. אחרי מספר ניסיונות הצלחתי להורית את הסרט ממנה והתנפלתי על החור שלה. היא גנחה ופרשה את הרגליים. אני מלקקת אותה, הוא מלקק אותי, איזה חוויה מדהימה. חבר שלי הכין את התחת שלי והכניס את הזין לחור תחת שלי. התחרמנתי בצורה ממש מטורפת.

אנחנו משנים את התנוחה. עכשיו חבר שלי מלקק את הכיס שלי, הוא עושה את זה עם ניסיון, בזהירויות ובתשוקה והיא מלקקת את תחת שלי. אז הוא מתחיל לזיין אותי עם האצבעות ודקה אחרי זה הוא מכניס את הזין. היא ממשיכה ללקק את התחת ובנוסף מלקקת גם את הביצים שלו. זה כל כך מדהים!

הפה שלי מתחיל להשתעמם, אני מרגישה שהוא רוצה לעבוד. חבר שלי מוציא את הזין ואני בולעת אותו עם הפה. הוא מתחיל לזיין אותי לתוך הפה. הלוך, חזור,הלוך חזור…כל כך נעים. זהו…הגיעה המן לנוח קצת. התיישבנו על המיטה, חבר שלי מביא שלוש כוסיות ואנחנו שותים לבריאות שלי. וכאן נולדת אצלי פנטזיה. אני לוקחת את הכוס עם יין, מעמידה אותו על ארבעה, שופכת יין על התחת שלו ומלקקת אותו מהביצים שלו. אני כבר שיכורה, אבל לא מאלכוהול, אני שיכורה מהתרגשות.

מפגש אינטימי הטוב ביותר שהיה לי, תודה לך אהובתי.