פנטזיות מלוכלכות


זה קרה לי באביב. הכרתי אותה באינטרנט. היא הייתה יפה, רגליים ארוכות, שיער ישר, שדיים בגודל מושלם וטוסיק קטן וקשוח. ומה שהיה הכי חשוב, היה לה מבט של שרמוטה ראבה זין. מהדייט הראשון הבנתי שזה הולך להפוך ליחסים מבוססים רק על סקס. הרבה זמן לא יצא לנו להיפגש בגלל עבודה ותוכניות שונות. כל הימים האלה התכתבנו ודיברנו הרבה וכמעט כל השיחות שלנו היו על סקס ופנטזיות שלנו. היא סיפרה לי שאורגזמה החזקה ביותר שליה הייתה בגלל השיחות שלנו. 
סוף סוף קבענו את המפגש האינטימי שלנו. סגרנו על זה שהיא תהיה בלי הלבשה תחתנו. רק שמחלה שחורה, גרביונים ופלאג אנאלי בתחת. אחרי זה היא סיפרה לי שזאת הייתה הרגשה מדהימה להיות בתחבורה ציבורית, בדרך לגבר שהיא לא ראתה בחיים בלי תחתונים ועם צעצוע בתחת. וכל זה עם מטרה לקבל זיון כמו זונה. 
היא סיפרה לי שהיא הייתה רטובה כבר ברגע שיצא מהדירה שלה. היא אמרה שהיא הרגישה כאילו בערפל וכל הראש שלה היה תפוס במחשבות מה סוג "אני כמו נערת ליווי שנוסעת ללקוח" ו-"כן, אני שרמוטה אמיתית ואני אוהבת את זה". המחשבה הזאת רק גרמה לה ללכת יותר מהר. 
ראיתי אותה ישר ברגע שהגעתי למקום הפגישה.  היה לה מראה מאוד סקסי, אבל לא בולט במיוחד. המחשבה שאני היחיד מסביב שיודע שמתחת לשמלה יש לה צעצוע בתחת חרמנה אותי ממש חזק. הזין שלי נעמד ברגע ורק הג'ינס הצמוד שלי החזיק אותו במקום. 
את הדרך ממקום הפגישה אל הדירה הדיסקרטית עברנו כמעט בריצה. במעלית עלינו לא לבד, היה איזה גבר מבוגר שעמד לפנינו. כבר לא הייתי מסוגל להמתין והכנסתי את היד שלי מתחת לשמלה שלה. ישר הרגשתי עד כמה היא רטובה. אפילו הרגשתי איך טיפה של המיצי ירדה מהאצבעות שלי על הרצפה. ברגע שהוא יצא ונשארנו לבד במעלית האצבעות שלי נכנסו לכוס שלה. 
"חכה שניה…" במילים האלה היא עצרה כדי להוציא גניחה, כי האצבות נכנסו עמוק לחור שלה. הכוס שלה היה רטוב וחם, הרגשתי איך השרירים שלה מתכווצים. הכל בה פשוט צרח "תזיין אותי!" 
ברגע שהדלת נסגרה היא התנפלה עליי. שניה אחרי זה המכנסיים שלי היו למה והיא הייתה על הברכיים, אבל ברגע שהיא כבר רצתה לבלוע את הזין שלי אני עצרתי אותה. רציתי לשחק קצת.
"איך בחורה מנומסת צריכה לבקש?"
"בבקשה, מתוק, אני יכולה לטעום אותו?" – היא שאלה אותי בקול מלא תקווה. כמו ילד קטן שמבקש סוכריה מההורים שלי. אבל לא רציתי למהר, זה לא היה קל. אמרתי לה לשכב על הגב ולפתוח את הרגליים שלה. ככה שיכולתי לראות את חור שלה מצד הטוב ביותר וכמובן גם את הפלאג שהיה לה בתחת. היא לחשה בלי הפסקה "תזין אותי, תזיין". בגלל התשוקה שלה היא התחילה לאונן וסגרה את העיניים. כאילו לא הייתי שם בכלל, בזמן שהורדתי את הבגדים שלי. אז היא פתחה את העיניים ושוב פעם התנפלה על הזין. בלי להמתין לתשובה שלי התחילה למצוץ את הזין. היא מצצה כל כך טוב שאני בקושי זוכר איך גמרתי. הראש שלי הסתובב והדבר היחיד שאני זוכר זה את הפנים המרוצות שלה בזמן שהיא מצצה את הזרע מראש.