פנטזיית קיץ

ראיתי אותה על חוף, איפה שעבדתי בקיץ. היה לה גוף מאוד שרירי, כמו לספורטאית. העור שלה היה עם שזוף מושלם, מה שגרם לכל הגוף שלה להיות עוד יותר מושך. עמדתי והסתכלתי עליה דרך החלון של בקתת שירות. כאלו בכוונה היא התחילה למרוח קרם הגנה על הטוסיק שלה. היא עמדה קצת מכופפת, ככה שיכולתי לראות את הכוס שלה בתוך התחתונים שלה.

באותו הרגע פשות רציתי לקפוץ עליה ולהכניס לה בין הרגליים אפילו עם זה באמצע החוף. ככה עברו מספר שעות: היא שכתה, השתזפה ואני לא יכולתי להוריד ממנה את העיניים ובקושי החזקתי את עצמי כדי לא לעשות ביד. כאשר סוף סוף התחלתי לעשות את העבודה שלי, הדלת נפתחה והיא נכנסה לתוך הבקתה. עמדנו בלי להוציא מילה והסתכלנו אחד על השני. כנראה היא ראתה את המבטים שלי.

העברתי עם היד על השדיים שלה. היא התקרבה, כאלו שהיא מזמינה להמשיך. התחלתי ללטף את הפטמה שלה, הרגשתי דרך הבד של הבגד ים שלה שהוא הופך להיות קשה. הורדתי את החזייה שלה והמשכתי ללקק את הפטמה עם הלשות. השדיים שלה לא היו גדולות במיוחד, אבל הם היו בצורה מאוד יפה שלא דרשה שום חזייה. ככל שלחצתי ונשכתי את השדיים שלה חזק יותר ככה היא יותר ויותר התחרמנה. יד שלה כבר נכנסה למכנסיים שלי ושיחקה עם הזין.

התפשטנו די מהר והיא ירדה על הברכיים. והלשון שלה התחיל לשחק עם הזין שלי. היא ליקקה אותו, אז את הביצים בלי לפספס שום חלק. אז היא לקחה את הביצים לתוך הפה, מצצה אותם קצת ואז בלעה את כל הזין. היא מצצה כמו נערת ליווי מקצועית. התחלתי לזיין אותה לתוף הפה, הזין שלי היה נכנס עד הסוף.

אז היא עצרה והשכיבה אותי על הרצפה והתיישבה על הזין שלי, היא קפצה עלי כמו משוגעת, כאן הגוף השרירי שלה היה מאוד שימושי. לא רציתי לגמור כל כך מהר, לכן החלטתי להחליף תנוחה. השכבתי אותה על הגב, הרמתי את רגליה והכנסתי לתוף החור שלה, התחלתי לזיין אותה בקצב שלי.

נכנסתי לתהליך הזה יותר ויותר עמוק, הרגשה חייתית השתלטה עלי. זיינתי אותה כמו בפעם האחרונה בחיים. שמתי אותה על ארבע. תפסתי את השיער שלה והמשכתי את הזיות.

-"אוהבת איך שאני מזיין אותך? שרמוטה"

-"כן, זיין אותי יותר חזק"

-"אני הולך לקרוע את החורים שלך, את רוצה שאני יעשה את זה?"

"כן, תקרע את הכוס שלי!"

נשכבתי עליה עם כל המשקל שלי, לחצתי אותה אל הרצפה ככה שהיה קשה לה לנשוך, התחלתי לזיין אותה עוד יותר חזק ועוד יותר מהר. הקצב הזה תפס את כל התשומת לב שלי. היא הייתה הראשונה שהרגישה את האורגזמה ובגלל התכווצות של השרירים שלה גם אני גמרתי ישר לתוכה.